Ønsker raskest mulig å få glutenfri gryr tilbake på markedet. Den var den eneste glutenfrie melka på markedet med optimalt innhold av vitaminer/mineraler! Slik at de som må spise mat som er fri for allergener, slapp å ta tilskudd av eks. jod/kalsium/folsyre/b-12, ettersom den inneholdt både folsyre, kalsium, jod, b2, b12 og vit D. Den hadde nesten «samme innhold» som kumelk. Jenta mi drakk 0.5-1 liter pr. dag av melka, og likte smaken i tillegg. Det er ikke lett for barn som har blitt vant med noe på markedet, å bare lett venne seg til noe annet heller. Trist å miste gode produkter når de endelig har kommet på markedet! Den nye gryr har samme innhold av vitaminer/mineraler, men kan ikke lenger merkes glutenfri siden de nå bruker norsk havre fra norske gårder (det de reklamerer med), men det er ikke fra ren glutenfri gård lenger.
Vinn vinn å få denne tilbake både mtp salg og for alle som har cøliaki, allergier og intoleranser. Og for de som lever på vegan kost osv! Ønsker å få den fortest mulig tilbake! :)
Ca. 2 mnd. siden
Jærbladet har tatt saken :) de lager artikkel og hører med Tine. Takknemlig og spent på hva som skjer videre????Ca. 2 mnd. siden
Delt med Tine og de tar det videre, de har før sagt jeg belyser gode poenger. Siste svar fra Tine: