underskrift.no
Velkommen, Gjest
Logg inn | Registrer deg
Forsiden  -  Start underskriftskampanje gratis  -  Ofte stilte spørsmål  -  Hjelp til markedsføring  -  Søk

Oppfordring til bruk av GNU/Linux i hw.no-redaksjonen

Kategori Teknologi & Internett
Område / FylkeHele landet
Opprettet av Carl A. Myrland
81 signaturer hittil!

Til: Redaksjonen i hw.no

Vi ønsker herved at hw.no-redaksjonen, etter å ha utfordret en av sine journalister til å utelukkende bruke Apple-produkter i fire uker, skal utfordre en annen journalist til å utføre samme eksperiment på en Linux-distro. For å øke realismenivået mtp bedriftsbruk er det ønskelig at man benytter seg av en av de store kommersielle aktørene sine distroer, for eksempel Red Hat Enterprise Linux, SUSE eller Ubuntu, siden det ikke er realistisk for en kontorbruker å bli bedt om å sette opp Arch eller LFS på egenhånd.

Vi ønsker en nøytral gjennomgang av operativsystemet, vurderinger av funksjoner, en klar og tydelig liste over positive og negative opplevelser, hvordan operativsystemet oppleves i bruk i et blandet arbeidsmiljø med ulike perifere enheter.

Vi håper at hw.no tar utfordringen og gir GNU/Linux en sjanse til å hevde seg mot de store, etablerte mastodontene i skrivebords-verdenen.

Aksjon

Signer denne kampanjen Signer denne kampanjen - KLIKK HER FOR Å SKRIVE UNDER
Tips en venn
Vis signaturer Vis signaturer
Del på Facebook

Kommentarer


Link til denne kampanjen


Hjelp til å spre denne kampanjen! Benytt linkene på din webside, din blogg eller send den til bekjente via e-post.

Direkte adresse til denne underskriftskampanjen

http://www.underskrift.no/vis.asp?kampanje=3558
 

HTML Link hvor siden åpnes i samme vindu

<a href=http://www.underskrift.no/vis.asp?kampanje=3558>Oppfordring til bruk av GNU/Linux i hw.no-redaksjonen - Underskriftskampanje</a>
 

HTML Link hvor siden åpnes i nytt vindu

<a target=_NEW href=http://www.underskrift.no/vis.asp?kampanje=3558>Oppfordring til bruk av GNU/Linux i hw.no-redaksjonen - Underskriftskampanje</a>
 
Opprett en egen webside for Oppfordring til bruk av GNU/Linux i hw.no-redaksjonen! Prøv gratis med underskrift.no hjemmesideservice! Klikk her for å lese mer!


Underskrift.no er ikke tilknyttet kampanjen, kampanjens eier står ansvarlig for innholdet.
Klikk her dersom du finner kampanjen upassende eller støtende
 
Signer denne kampanjen Signer denne kampanjen
Tips en venn
Vis signaturer Vis signaturer
Del på Facebook

Nyeste kampanjer